Chrzciny

Chrzciny w Karczmie Nowa Ostoja

Ciepłe, tradycyjne wnętrza, otoczenie Karczmy Nowa Ostoja i doceniana przez Gości kuchnia, to wszystko, czego potrzebujesz do organizacji udanego przyjęcia z okazji chrzcin. W ciepłe miesiące zachęcamy do korzystania z pięknej altany i ogrodu – idealnego miejsca do zabawy dla zaproszonych dzieci. Sprawdź, dlaczego warto w naszej restauracji zorganizować chrzciny.
20220911_131635

Restauracja Ostrołęka - wyjątkowy klimat

Zarówno odwiedzający przejazdem naszą Karczmę goście, jak i stali bywalcy pozostają zgodni co do klimatycznego wystroju naszych wnętrz. Dbamy jednak o to, aby dekoracje stołów i sali podczas przyjęć okolicznościowych wprowadzały w odpowiedni nastrój, adekwatny do uroczystości. Jesteśmy otwarci na sugestie, wizje i rady rodziców, którzy marzą o tym, by ten wyjątkowy dzień w życiu ich dziecka na zawsze zapadł w pamięci.
Nie dbamy jednak wyłącznie o otoczenie. Równie istotne znaczenie ma dla nas:
20220911_140043
20220619_110526

Szukasz sali na chrzciny w Ostrołęce?

Choć przyjęcie z okazji Chrzcin nie pozostanie w pamięci Waszego dziecka, możecie zadbać o to, by o tym dniu myślało z pełnym entuzjazmem. Uwiecznianie chwil na fotografiach, na tle klimatycznego tła to doskonały sposób, by to osiągnąć. Masz pytania dotyczące organizacji chrzcin w naszej Karczmie? Sprawdź, czy odpowiedzi na nie, nie znajdziesz poniżej.
Proponujemy Państwu menu na chrzciny w różnych wariantach cenowych. Zaproponowane zestawy dań, mogą jednak być dowolnie modyfikowane. Dlatego też cennik Chrzcin w naszej restauracji ustalimy podczas rozmowy.
Nasza największa sala pomieści aż 170 osób! Dysponujemy jednak salami także kameralnymi. To od Ciebie zależy, jak duża liczba Gości pojawi się na chrzcinach. My dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

Marzysz o klimatycznej sali na chrzciny? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcia wnętrz sal oraz ogrodu Karczmy Nowa Ostoja mówią same za siebie. Jeśli skradły również Twoje serce, koniecznie skontaktuj się z nami, by uzgodnić szczegóły!