Nasze sale

Nasze sale - swojskie i przyjazne wnętrza

Klimatyczne, ciepłe wnętrza to nasza prawdziwa miłość. Pokochali je również nasi Goście – zarówno stali bywalcy, jak i osoby odwiedzające Karczmę Nowa Ostoja podczas podróży. Choć zadbaliśmy o nowoczesne udogodnienia, nie przyćmiewają one ducha przeszłości wypełniającego nasze wszystkie sale.

W każdej z sal królują stoły dębowe, pokryte białymi i kwiecistymi obrusami, ławki i krzesła. Nie zamykamy się jednak na potrzeby i wizje naszych klientów. Jeśli chcesz urządzić przyjęcie w jednej z naszych sal, zmieniając przy tym w pewnym stopniu jej wystrój, koniecznie daj nam znać. Podpowiemy, co możemy dla Ciebie zrobić, aby wystrój idealnie komponował się z charakterem przyjęcia i osobowościami gości. Sprawdź jakie sale mamy w swojej ofercie!

Restauracja

Sala kominkowa

Sala kameralna

Sala konferencyjna

Sala restauracyjna z tarasem oraz antresolą

Stworzona z myślą o wszystkich Gościach, którzy nas odwiedzają zarówno na szybki obiad w podróży, ja i na spokojne popołudnie. Ozdobiona malowidłami przedstawiającymi polne laki makowe zachęca do wyboru miejsca spośród wyjątkowych drewnianych stołów, ze starannie pomalowanymi na biało nogami. Kontynuacja pejzaży przykuwa uwagę prowadząc na antresolę widoczną zaraz po przekroczeniu progu naszej restauracji. Dla gości poszukujących większego komfortu, przygotowaliśmy kącik kawowy, w którym można swobodnie rozsiąść się w wygodnej butelkowo-zielonej kanapie. Latem do życia budzi się taras będący kontynuacją sali. Niezwykle klimatyczny, w towarzystwie kwiecistych zasłon i wiszących pelargonii sprzyja odpoczynkowi wśród zieleni i szumu wody płynącej kaskady.

Chcąc być w zgodzie z naturą, drzewa rosnące na terenie Nowej Ostoi pozostały na swoim miejscu i idealnie wkomponowały się w wystrój naszego tarasu, przebijając jego sufit i dając niezastąpiony cień.

12

Sala kominkowa

Jak sama nazwa wskazuje- centralnym punktem sali jest okazały ceglany kominek. Rozpalany w chłodniejsze dni, tworzy szczególnie przytulną i domową atmosferę, co nie jest łatwe do osiągnięcia w tak dużym i przestronnym pomieszczeniu. Urokliwe pejzaże malowane przez zaprzyjaźnionego artystę otulają regionalną aurą i spokojem.

Na co dzień w sali kominkowej przyjmujemy gości restauracyjnych, jednak dużym zainteresowaniem cieszą się również spotkania wigilijne, wesela czy przyjęcia sylwestrowe.

Przyjęcie zasiadane : do 120 osób 

Przyjęcie taneczne: do 80 osób 

Sala kameralna

Sala kameralna, często nazywana przez naszych Gości salą VIP, idealnie sprawdzi się zarówno przy przyjęciu rodzinnym jak i spotkaniu biznesowym.

Sala powstawała z myślą o gościach, którzy potrzebują większej intymności. Utrzymana w charakterze karczmy, w której uwagę przyciąga połączenie cegły, drewna i nietuzinkowego sufitu z bali, jednocześnie zaskakuje swoją elegancją. Dzięki dwóm przeszklonym ścianom, pomieszczenie koi jasnością oraz staje się niezwykle przestrzenne. Bezpośrednie i osobiste wyjście na zewnątrz nadaje sali niepowtarzalnego klimatu.

Przyjęcie zasiadane : do 35 osób 

Przyjęcie taneczne: do 25 osób 

320440922_818721559221176_5065718850731707003_n
20220521_134309

Sala konferencyjna

Jedna z dwóch sal w Naszej Restauracji znajdujących się na piętrze. Jej atutem jest samodzielne wyjście na przestronny balkon z balustradą z naturalnych gałęzi drzew wykonaną z niezwykłą dbałością o szczegół. Po przekroczeniu progu, w oczy rzuca się nietuzinkowy żyrandol okalający cały sufit wykonany własnoręcznie bezpośrednio z pnia drzewa. Sala gwarantuje kameralność swoim umiejscowieniem, a jej wyważona jasność nadaje przytulności i ciepłej atmosfery. Najczęściej wybierana pod kątem różnego rodzaju spotkań biznesowych czy konferencji, lecz właściwie z powodzeniem organizujemy w niej przyjęcia na każdą okazję- również kameralne wesela.

Przyjęcie zasiadane: do 90 osób

Przyjęcie taneczne: do 60 osób 

Sala Maneż

Sala z pewnością idealna na przyjęcie weselne i właśnie z takim zamiarem została stworzona i zaaranżowana. Jedyna w Nowej Ostoi w okrągłym kształcie oraz z wyjątkowym kopulastym dachem. Na środku znajduje się ceglany komin będący centrum drewnianej konstrukcji. Nie sposób przejść obojętnie obok naszych płaskorzeźb, które zdają się być żywymi krajobrazami. Rustykalny charakter maneżu sprzyja realizacji indywidualnych pomysłów na aranżacje, dzięki czemu każde przyjęcie ma swój niepowtarzalny klimat. 

Bezpośrednio z sali znajduje się wyjście na wielki, rozpościerający się dookoła ogród i to właśnie tam nasi goście lubią spędzać czas najbardziej.

W duecie z salą taneczną tworzą przestrzeń idealną na bankiety do 170 osób.

Przyjęcie zasiadane: do 170 osób 

Przyjęcie taneczne: do 170 osób

 

06
20220911_131644

Sala taneczna

Na samym końcu kompleksu Nowa Ostoja znajduję się Sala Taneczna, do której od strony ogrodu zapraszają rzeźby pary kurpiowskiej, nawiązujących do tradycji Kurpii Zielonych. Goście cenią sobie odosobnienie sali oraz swobodne wyjście na teren ogrodu. Przestrzeń z drewnianymi ścianami oraz modrzewiową podłogą, w swojej prostocie zachowuje wiejski charakter, a niektórzy czują w niej również góralski sznyt.

Przyjęcie zasiadane : do 80 osób 

Przyjęcie taneczne: do 50 osób 

Tawerna

Dla gości ceniących sobie bliskość z naturą, przygotowaliśmy salę w ustronnym miejscu. Ukryta pośród zieleni wysokich drzew, zapewnia spokój i intymność. Za jej oknami rozpościera się staw, idealny na spacer przy zachodzie słońca. Tawerna zachwyca naturalnym światłem, dzięki całkowitemu przeszkleniu. Wpadające promienie oświetlają ściany ubrane w drewno i koronkowe firany.

Przyjęcie zasiadane : do 40 osób 

Przyjęcie taneczne: do 25 osób

77

Otoczenie Nowej Ostoi oraz śluby plenerowe

Teren, na którym znajduje się nasza Restauracja to pięknie zazieleniony i zadrzewiony ogród, którego ogromnym walorem jest okazały staw. Można go podziwiać z podłużnego tarasu z balustradą.

Oprócz Tawerny, w ogrodzie znajduje się również klimatyczna altana, w której organizujemy śluby plenerowe. Dysponujemy też kamiennym grillem, który świetnie sprawdzi się podczas imprez ogrodowych lub będzie dodatkową atrakcją i urozmaiceniem menu na przyjęciach. Nie zabraknie miejsc do świętowania, zaaranżujemy przestrzeń według Państwa potrzeb i upodobań.

Nasz ogród jest wspaniałym miejscem na odpoczynek i wyciszenie się od zgiełku codziennych spraw.

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie

Na udane przyjęcie wpływ mają dwa główne czynniki - dobre jedzenie i wyjątkowa atmosfera. Zadbaliśmy o każdy z nich! Sprawdź, jakie przyjęcie możesz zorganizować w naszej restauracji.