Urodziny

Unikalna atmosfera urodzin

Nasze sale nadają się idealnie do organizacji urodzin – niezależnie od wieku solenizanta! Karczma Nowa Ostoja zachwyca zarówno znakomitą, tradycyjną kuchnią, jak i wyjątkowym otoczeniem przyrody. Dostęp do ogrodu i altanki sprawia, że wszyscy Goście czują się w pełni swobodnie. Poznaj inne atuty naszych sal urodzinowych.
20211009_162146

Dlaczego restauracja Ostrołęka Nowa Ostoja?

Tradycyjna, regionalna kuchnia zgodna z recepturami naszych Babć jest prawdziwą ucztą dla każdego podniebienia. To właśnie ona ląduje na stołach podczas przyjęcia urodzinowego. Co jednak jeszcze sprawia, że tak wielu klientów obdarza nas zaufaniem, kiedy pojawia się konieczność organizacji urodzin?
Karczma Nowa Ostoja oferuje:
obiad1
IMG_20201003_122204

Ostrołęka - najlepsza restauracja na urodziny

Masz jeszcze wątpliwości, czy aby na pewno Karczma Nowa Ostoja to dobre miejsce na organizację urodzin? Odpowiedzi na poniższe pytania powinny wszystkie je rozwiać!
Jak najbardziej! Solenizanci i Goście w każdym wieku znajdą u nas liczne atrakcje. Dla starszych będzie to w szczególności regionalna kuchnia. Dzieci z kolei są zachwyceni ogrodem i możliwością zabawy na świeżym powietrzu.
Proponujemy Państwu menu na urodziny w różnych wariantach cenowych. Zaproponowane zestawy dań, mogą jednak być dowolnie modyfikowane. Dlatego też cennik urodzin dopasowujemy do Twoich potrzeb. Staramy się przy tym, by cena była atrakcyjna.

Marzysz o klimatycznej sali na urodziny? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcia wnętrz sal oraz ogrodu Karczmy Nowa Ostoja mówią same za siebie. Jeśli skradły również Twoje serce, koniecznie skontaktuj się z nami, by uzgodnić szczegóły!