Bankiety

Bankiety w Karczmie Nowa Ostoja

W jednej z naszych klimatycznych sal możesz zorganizować dowolną uroczystość – także firmową. Zadbamy o to, aby przyjęcie odbyło się w przyjaznej, ciepłej atmosferze z sycącymi, regionalnymi daniami. Nasza Karczma to połączenie swojskich klimatów Kurpiowszczyzny i elegancji. Przekonaj się, dlaczego warto zorganizować bankiet właśnie u nas!
49_ig

Bankiet w Nowej Ostoi - dlaczego warto?

Wiemy, jak ważne dla każdego organizatora uroczystości jest to, by wspólnie spędzone chwile upłynęły w przyjemnej atmosferze, bez najmniejszego faux-pas. Dokładamy więc wszelkich starań, by zaproszeni Goście byli pod wrażeniem najmniejszych detali. Sale bankietowe przygotowujemy zgodnie z potrzebami i sugestiami naszych Klientów. Wystrój adekwatnie odzwierciedla charakter organizowanej uroczystości.
Co jeszcze czyni nasze sale wyjątkowymi?
20220910_171452
20220807_120130

Wyjątkowy charakter uroczystości

Masz wątpliwości w związku z organizacją bankietu w Karczmie Nowa Ostoja? Zawsze możesz się z nami skontaktować. Poznaj również najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania.

Dysponujemy kilkoma salami, których wielkość jest adekwatna do liczby zaproszonych Gości. Sala Maneż pomieści do 170 osób, Sala Konferencyjna – do 60, z kolei Sala Kominkowa do 100.

Marzysz o klimatycznej sali na bankiet? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcia wnętrz sal oraz ogrodu Karczmy Nowa Ostoja mówią same za siebie. Jeśli skradły również Twoje serce, koniecznie skontaktuj się z nami, by uzgodnić szczegóły!