Komunia

Przyjęcie Komunijne w Karczmie Nowa Ostoja

Uczyń dzień Pierwszej Komunii Świętej niezapomnianą dla swojego dziecka uroczystością. Doświadczenie zdobyte przez lata w organizacji tego typu przyjęć pozwoliło nam zyskać zaufanie wielu rodziców. Dbamy nie tylko o dobrą zabawę, ale również wyjątkowe menu będące prawdziwą ucztą dla podniebienia zarówno dzieci, jak i dorosłych.
20220521_115536

Sale i ogród idealne na Pierwszą Komunię

Rodzice dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej w naszej Karczmie mają pełną dowolność wyboru sali. W zależności od liczby zaproszonych na uroczystość Gości, podpowiemy, która z nich będzie najlepsza. Każda jednak zachwyca klimatycznym, ciepłym wnętrzem. W żadnej nie zabrakło również klimatyzacji.
Oprócz sali rodzice i dzieci cenią sobie:
20220521_134420

Szukasz przytulnej sali na przyjęcie komunijne?

Każdy rodzic chce, by przyjęcie Komunijne przebiegło zgodnie z planem. W końcu jest to jedno z pierwszych najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Nic więc dziwnego, że liczba zadawanych pytań, jest bardzo duża. Oto najważniejsze, które padają w naszym kierunku.
Proponujemy menu na przyjęcie komunijne w różnych wariantach cenowych. Oferowane zestawy dań, mogą być dowolnie modyfikowane. Dlatego też cennik Komunii w naszej restauracji ustalimy podczas rozmowy.
Nasza największa sala pomieści aż 170 Gości! Dysponujemy jednak salami znacznie mniejszymi. To więc od Ciebie zależy, jak duża liczba Gości pojawi się na przyjęciu.

Jeśli zależy Państwu na sali na wyłączność rezerwacji należy dokonać z rocznym wyprzedzeniem.

Marzysz o klimatycznej sali na komunię? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcia wnętrz sal oraz ogrodu Karczmy Nowa Ostoja mówią same za siebie. Jeśli skradły również Twoje serce, koniecznie skontaktuj się z nami, by uzgodnić szczegóły!