Wesele

Wesele Twoich marzeń

Od wielu lat specjalizujemy się w przygotowywaniu przyjęć weselnych. Pragniemy, aby uroczystość ta była wyjątkowym rozpoczęciem wspólnej drogi, dlatego też bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie, życzenia i wyobrażenia.
Spełniamy potrzeby nie tylko co do wyjątkowo udekorowanej sali, ale również menu. Zaproponowane przez nas dania mogą być dowolnie modyfikowane, tak by spełniały oczekiwania Państwa Młodych i zaproszonych Gości. Specjalizujemy się w tradycyjnej, regionalnej kuchni i to właśnie ją nasi Klienci wybierają najczęściej.
52

Sale weselne i udogodnienia w naszej Karczmie Ostrołęka

Zachwyć swoich gości weselnych klimatycznym wystrojem sal, dużym ogrodem z kaskadą, strumykiem i altaną. Klimatyczne otoczenie obiektu będzie prezentować się doskonale na zdjęciach. Zadbaliśmy również o to, aby zaproszeni goście nie musieli martwić się o parking. Na terenie Karczmy znajduje się duży plac pozwalający na swobodne zaparkowanie samochodów i autokarów.
A co z salą weselną? Dla Państwa Młodych przygotowaliśmy 3 sale weselne:
20220910_171452
6

Dowiedz się więcej o naszych salach weselnych

Wybór sali weselnej jest niezwykle trudny. Dokładamy więc wszelkich starań, by jak najbardziej przybliżyć klientom naszą pełną ofertę. Poznaj odpowiedzi na pytania, które padają z ich ust najczęściej.
Na terenie naszej Karczmy znajduje się duży ogród z kaskadą, strumykiem i altanką. Goście mogą korzystać również z grilla i sceny.
Pragniemy, aby każdy zaproszony przez Państwa Młodych Gość czuł się w naszej Karczmie wyjątkowo i swobodnie. W związku z tym przygotowaliśmy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i mam z małymi dziećmi. Dodatkowo każda z sal jest klimatyzowana.

Marzysz o klimatycznej sali weselnej? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcia wnętrz sal oraz ogrodu Karczmy Nowa Ostoja mówią same za siebie. Jeśli skradły również Twoje serce, koniecznie skontaktuj się z nami, by uzgodnić szczegóły!